Der Veranstaltungskalender für die Dreiländerregion

Festival DOTEKY


Samstag | 11.06.2022, 10:00 Uhr

Dům DOTEK
Středisko ekologické výchovy SEVER...
Party
DOTEK - Dům obnovy tradic, ekologie a kultury, Horská 175, 542 26 Horní Maršov, Czechia

Další ročník celodenního festivalu DOTEKY v Horním Maršově. V areálu DOTEK s přírodní zahradou a renesančním kostelem vás čeká program pro celé rodiny.

Jsou připraveny dopolední workshopy pro dospělé jako vaření piva či prožitkový tanec.
Pro děti se chystají tradiční řemeslné dílny – na nich si vyzkouší vinutí skleněných perlí či filcování, vyrobí si loutku nebo přírodní šperk – vše pod profesionálním vedením.

Zajímá vás kulturní program? Nebude chybět pohádka v podání Malého divadélka Praha Anny a Rostislava Novákových (kočovných loutkářů a členů Cirk La Putyka), vernisáž výstavy a koncerty. Vyvrcholením kulturního programu bude vystoupení  Tomáš Kočko & ORCHESTR – živelné kapely hrající World Music s moravskými kořeny. Jejich alba získala ceny Anděl i umístění v prestižní TOP 20 World Music Charts Europe.

 A co dalšího bude na místě přichystáno?  Dobroty z kuchyně Doteku včetně obědového menu, hravá stezka pro menší děti, interaktivní procházka s průvodcem pro větší děti a dospělé, stánkový prodej a mnoho dalšího.

Dopolední program je zdarma. Vstupenky na odpolední program za cenu předprodeje můžete již nyní objednávat na: infokolonial@ekologickavychova.cz 

 

Více informací o programu včetně časového harmonogramu a vstupenkách najdete na www.dotek.eu nebo FB Festival Doteky.

 Web: www.dotek.eu

Aktualisiert am 12.06.22, 12:58 Uhr