Der Veranstaltungskalender für die Dreiländerregion

Honza Křížek Akustik Trio


Samstag | 12.11.2022, 20:00 Uhr

Penzion Novopacké sklepy
Novopacké sklepy
Musik
Lomnická 76, 509 01 Nová Paka, Tschechien
250 Kč

Honza Křížek Akustik Trio

Honza Křížek Akustik Trio Zakladatel Walk Choc Ice, který později hrál a spolupracoval s Blue Effect, Koller Bandem, Annou K., Meky Žbirkou nebo Ivanem Králem. Skvělý kytarista a zpěvák, také skladatel a moderátor je třetím rokem na sólo cestě.
Honza se svou kapelou představí průřez svojí bohatou hudební kariérou v akustickém podání. Dojde na vybrané písně z repertoáru „Walk Choc Ice“, hit „Rejdit“ chybět samozřejmě nebude, stejně jako Slunečný hrob a Rosenka z repertoáru Blue Effect. Těšit se můžete také na písničky z jeho současné tvorby.
V tomto akustickém setu, který je zcela výjimečný svou intimnější atmosférou, dojde také na vybrané cover verze, jako např. Variace na renesanční téma od Vladimíra Mišíka, Dancing Barefoot od Patti Smith a Ivana Krále, nebo skladbu Bratříčku z repertoáru Karla Kryla, kterou Honza zazpíval v roce 2018 na zaplněném Václavském náměstí v Praze u příležitosti vzpomínkové akce Koncert 68. Máte se rozhodně na co těšit!

Web: https://www.penzion-novopackesklepy.cz/hudebni-sklepy/program-kina/, https://www.facebook.com/events/605665484346198

Aktualisiert am 15.11.22, 18:14 Uhr