Loučení s Arcanou - sleva 20 %


Zámek Svijany

30 Svijany
Svijany
Czechia

Poslední možnost zahrát si Zámeckou hru Arcana, která na konci října končí. Během celého října je hra s 20% slevou!

Ještě jste nehráli Zámeckou hru Arcana? Pak máte poslední měsíc na to, tuto chybu napravit! S posledním říjnem totiž hra ve stávající podobě končí. Od dubna 2023 vás pak seznámíme s její novou nástupkyní!

Jako poděkování za přízeň a skvělé hodnocení hry pro vás máme po celý říjen tuto legendární hru s 20% slevou.

O hře:

Zámecká Arcana vás provede zámkem a jeho neuvěřitelnou historií. Tato interaktivní dobrodružná hra spojuje možnosti online her, tajných skrýší a reálných šifer. Krom toho, že hra vyzkouší váš důvtip a postřeh, zároveň vás a vaši rodinu či přátele velmi dobře zabaví.Vaším věrným průvodcem bude herní aplikace v tabletu nebo telefonu, která vám bude zadávat úkoly, radit jak překonat překážky a v případě nouze vám napoví. Hru si užijí rodiny s dětmi od 6 let nebo parta přátel (do 5-ti osob). Ideálně, když budete alespoň dva. Průměrně hra trvá 90 minut, během kterých si velmi podrobně prohlédnete zámek. Až hru skončíte, můžete si ještě zámek doprohlédnout. Zámek je otevřen od 9 do 17 hodin. V ceně hry je zahrnut i malý dárek na konci hry. Kompletní informace o hře a video: ZDE

Cena hry po slevě:

všední den: 792,- (původně 990,-) víkend: 1032,- (původně 1290,-)

Rezervace a platba hry:

V případě zájmu o hru si rezervujte váš termín a čas hry na tel. +420 481 770 703 nebo nás kontaktujte na emailu: info@zameksvijany.cz. Hru zaplatíte přímo na místě v hotovosti nebo platební kartou.
PŘEJEME PŘÍJEMNOU ZÁBAVU

Web: https://www.zameksvijany.cz/louceni-se-zameckou-arcanou-20-sleva.html

Aktualisiert am 05.10.22, 10:07 Uhr