Der Veranstaltungskalender für die Dreiländerregion

Pořad pro děti: Den plný zábavy pro celou rodinu


Samstag | 10.09.2022, 14:00 Uhr

Auto-moto dráha Štikov
HAVEX-auto s.r.o.
Sport & Freizeit
Štikov 122, 509 01 Nová Paka, Tschechien

Pořad pro děti: Den plný zábavy pro celou rodinu

Vážení přátelé,
rádi bychom vás tímto pozvali na skvělou akci plnou zábavy, her, adrenalinu a zážitků, na které budete rádi vzpomínat. Vezměte své ratolesti, přátele a známé a vyrazte na Den plný zábavy pro celou rodinu, který se bude konat 10. září 2022 od 14 do 19 hodin v autocrossovém areálu Štikovská rokle u Nové Paky. Vstupné je zdarma.

Čeká vás bohatý odpolední program, kde si na své přijdou jak rodiče, tak děti. Představíme vám nejnovější modely ŠKODA iV, v čele s modelem Enyaq coupe iV, ve kterém oceníte nejen design, ale i tichou a pohodlnou jízdu. Vyzkoušíte si další naše modely vozů ŠKODA, včetně oblíbených 4×4.

Setkáte se osobně s ambasadory HAVEX-auto a to Petrem Pilátem – jedničkou ve free style motokrosu, Vaškem Fejfarem – legendou a Mistrem Evropy v autocrossu a zpěvačkou Evou Matějovskou.

Dospělí si vyzkouší jízdu na čtyřkolkách nebo na 3D simulátoru, kde se stanou jezdcem rally a mohou poměřit své síly s našimi ambasadory. Děti se zabaví při animačním programu s postavičkami Mlsotkové a PIGY & LILY, užijí si oblíbené dětské tetování nebo výrobu slizu. Maminky si odpočinou v našem relaxačním koutku a všichni se pobaví a zatančí si při vystoupení zpěvačky Nikita a skupiny Čipřido. Den vyvrcholí hudebním vystoupením zpěvačky Evy Matějovské. Po celý den bude k dispozici občerstvení.

Díky našim osobnostem a partnerům se podařilo připravit super den pro rodiny, kde si na konci akce odnesete jak spokojený úsměv na rtech, zajímavé zážitky, tak i zajímavé ceny ze soutěží.


Web: https://www.kultura-novapaka.cz/index.php?detail=den-plny-zabavy-pro-celou-rodinu

Aktualisiert am 09.09.22, 23:12 Uhr