Der Veranstaltungskalender für die Dreiländerregion

Srpnová akce na hru Putovní Arcana


Mittwoch | 31.08.2022, 09:00 Uhr

Schloss Svijany
Zámek Svijany
Sport & Freizeit
Svijany 30, 463 46 Svijany, Tschechien

Zahrajte si v srpnu rodinnou venkovní hru Putovní Arcana a zaplaťte za ni o 200 Kč méně!

Přijďte s celou rodinou na Zámek Svijany a zahrajte si venkovní zážitkovu hru Putovní Arcana za akční cenu. Hra vás provede okolím zámku, vaše děti budou řešit řadu zapeklitých úkolů a nakonec najdete poklad skřítka Chmelíka. V ceně, za kterou po celý srpen zaplatíte o 200 Kč méně, je zahrnuta i prohlídka zámku pro všechny hráče. 

O hře:

Putovní Arcana  provede vás a vaše děti okolím Zámku Svijany. Jediné, co budete mít při sobě, bude speciální batoh, pomocí něhož budou děti za vašeho mírného dohledu a pomoci plnit úkoly a překonávat překážky. Ti nejbystřejší a nejšikovnější se dostanou do cíle, kde na ně čeká poklad skřítka Chmelíka a malá odměna. Hra podporuje rozvoj kreativity, samostatnosti i kooperace a užijí si ji rodiny s dětmi od 7 do 13 let (do 5 osob). Průměrně hra trvá 2 hodiny, během kterých poznáte méně známou trasu okolí obce Svijany o délce cca 1,8 km.

Kompletní informace o hře: 

ZDE

Akční cena hry v srpnu:

590,- (původně 790,-) V ceně hry je zahrnut dárek na konci hry a prohlídka zámeckých expozic pro všechny hráče. Zámek je otevřen od 9 do 19 hodin. 

Rezervace a platba hry:

V případě zájmu o hru Putovní Arcana si rezervujte váš termín a čas hry na tel. +420 481 770 703 nebo nás kontaktujte na emailu: info@zameksvijany.cz.  Hru zaplatíte přímo na místě v hotovosti nebo platební kartou. 
PŘEJEME PŘÍJEMNOU ZÁBAVU

Aktualisiert am 21.07.22, 23:54 Uhr