Der Veranstaltungskalender für die Dreiländerregion

Těpeřský kvíz


Freitag | 06.05.2022, 19:00 Uhr

Železný Brod
Dies & Das
nám. 3. května 37, 468 22 Železný Brod, Tschechien

Akce pro zvídavé a chytré hlavičky se uskuteční v sokolovně v obci Těpeře u Železného Brodu.

V pátek 6. května od 19 hodin zveme všechny zvídavé hlavičky na kvízový večer plný záludných otázek. Kvíz se skládá z otázek ze čtyř zajímavých okruhů. Tématem těchto okruhů může být skutečně cokoliv – od sportu přes zeměpis a vědu do kuchyně ke kultuře a zábavě.

Tak přijďte se s námi potrápit mozkové závity nebo se něco zajímavého dozvědět. Ten, kdo vyhraje, s prázdnou neodejde. Občerstvení zajištěno. Na kvíz se může přihlásit skupina 2–4 dospělých osob (max. 5). Přihlásit se lze vyplněním jednoduchého formuláře na www.obec-tepere.cz nebo na mob.: 721 797 384. Kvízovné: 20 Kč/osoba.

 

Kreativní dílničky – barvení textilu

V sobotu 14. května od 14 hodině bude v Těpeřské sokolovně na programu barvení bavlněného textilu různými technikami (malování, tisk atp.). S sebou je nutné si přinést čistě bavlněný textil (triko, povlak na polštář, prostírání,…) nejlépe bílé barvy a pracovní oděv.
Po předchozím objednání je možné zakoupení bavlněné tašky na místě. Z kapacitních důvodů je nutné se na dílničky předem objednat na:
sokol.tepere@gmail.com nebo na mob.: 721 797 384, K. Slezáková. Cena dílniček: 50 Kč/osoba.

 

Sportovní odpoledne s překážkovou dráhou

V rámci celoevropské akce „Move week“ zveme 28. května od 14 hodin na sportovní odpoledne s překážkovou dráhou. Primárně pro děti bude připraven běh přes několik různých překážek, stanoviště s plněním různorodých úkolů a následně několik pohybových her pro všechny věkové kategorie. Později odpoledne se uskuteční závody ve skákání v pytlích, které budou připraveny i pro dospělé.

Těšíme se, že se vyblbnou nejenom děti, ale také dospělí. Po celé odpoledne bude v provozu udírna a pro děti bude k dispozici párek v rohlíku.

za T. J. Sokol Těpeře Kateřina Slezáková, jednatelka

Aktualisiert am 14.04.22, 16:51 Uhr