Der Veranstaltungskalender für die Dreiländerregion
...

Velikonoční kurz počítačové grafiky a fotografování


Sonntag | 03.04.2022, 14:00 Uhr

Wissen
k.A

Jak se začnou blížit Velikonoce, tak si obvykle chceme hezky vyzdobit byt a třeba i poslat blízkým velikonoční pohlednici. A právě pro ty z vás, kteří by chtěli své blízké obeslat jedinečnou vlastní velikonoční pohlednicí, je určen tento kurz.

Kurz Vám přináší možnost naučit se základní i pokročilejší pravidla a tipy pro fotografování digitálním fotoaparátem či mobilem. Vyzkoušíte si různé foto-žánry s velikonoční tématikou a své fotografie se naučíte také upravovat v počítači a tvořit z nich malá dílka. Každý si vytvoří minimálně jednu vlastní originální velikonoční pohlednici, kterou pak bude moci v klasické tištěné podobě rovnou zaslat svým blízkým. V ceně kurzu je zaslání 4 kusů pohlednic, ale v případě zájmu si účastník může další kusy připlatit (cena zaslání jedné pohlednice je 30 Kč). Kurz začíná ve 14:00 a končí v 18:00. Podmínkou účasti je mít s sebou buď chytrý mobilní telefon nebo digitální fotoaparát. 

Cílová skupina:
Kurz je určen pro děti od 13 let a dospělé. Děti od 9 
let se mohou zúčastnit pouze společně se svým rodičem či jiným dospělým doprovodem, se kterým budou při foto-tvorbě spolupracovat. Minimální počet účastníků pro uskutečnění kurzu je 6 osob.

Cena kurzu a přihlašování:
Cena kurzu je 300 Kč. Účastnický poplatek je buď hrazen za jednotlivce staršího 13 let, nebo dospělého + 1 dítě mladší 13 let. Přihlašování bude možné do čtvrtka 31. 3. 2022 buď telefonicky, nebo emailem. Do stejného data je nutno kurz uhradit v hotovosti na Pavilonu DDM (Purkyňova 224, Mladá Boleslav).

Kontakt pro přihlašování a další informace: Mgr. Anna Lhoťanová - anna.lhotanova@ddm-mb.cz, 724 985 138.


Aktualisiert am 01.04.22, 22:11 Uhr